Књаза Милоша 161
18220 Aleksinac

+ 381 18 800 816
al2book@yahoo.com

DSC 1195Библиотека ,,Вук Караџић“ Алексинац у сарадњи са Активом биолога општине Алексинац је организовала наградни конкурс ,,Дигитални хербаријум нашег завичаја“. На конкурсу је учествовало преко 150 ученика из шест  матичних осовних и  две средње школе са територије општине Алексинац. Ученици су се такмичили радовима у две категорије: самостални и групни радови. Свечана додела награда и захвалница учесницима и менторима организована је на ,,ДанDSC 1042 планете Земље“ 05. јуна 2021. године.

Након првог успешно организованог конкурса на основу резултата и броја учесника надамо се да ће ова активност заузети трајно место у  програмима рада Библиотеке ,,Вук Караџић“ Алексинац.

Сви награђени радови биће доступни на интернет адреси www.bibliotekaaleksinac.rs